Kura

Katastr nemovitostí – řízení – zaplombováno. Co to znamená ?

Na KN je tento záznam :
_
účastníci řízení :
_
Jméno : Povinný
Okresní správa sociálního zabezpečení Břeclav : Oprávněný
_
provedené operace :
_
Založení řízení
Zaplombování
Předání ke zpracování
_
Co to znamená ? Zákaz vstupu do nemovitosti nebo co ?

Nejlepší odpověď
anonym

O vstupu do nemovitosti tento zákaz není. Jen nemůžete v současné době s nemovitostí provádět žádné transakce (převody, prodej, darování apod.). Máte dluh vůči Okresní správě sociálního zabezpečení v Břeclavi. Pokud jej uhradíte, podá OSSZ informaci místně příslušnému soudu a plomba bude odstraněna. Když nebudete schopna dluh uhradit a nezaplatíte ho, bude nemovitost předmětem dražby. Věřitel nebude hledět na skutečnou hodnotu nemovitosti, ale na to, aby byly pokud možno pokryty v první řadě finanční závazky vůči věřiteli.