Konan-Pain

Kastrují se ve všech útulcích psi a feny?

Doplňuji:
U všech štěňat, co jsem v útulcích viděla, bylo napsáno, že musí být v dospělosti vykastrován/a…

Nejlepší odpověď
www

V žádném útulku se nekastrují psi, poněvadž k tomu většinou není zdravotní důvod.
V lepších útulcích se ale fenky kastrují, zase ale záleží na rase, stáří, zdraví ap.

Další odpovědi
marci1

V některých útulcích musíte při převzetí štěněte slíbit, že do 1 roku bude štěně vykastrováno.

jáára

Snad ne. /nevím

ReHu

Mám z útulku 3 psy a nikdy se kastrace neřešila ani se o ní nemluvilo ani nepsalo.