Lori

Kastrování pejska

mám doma kříženečka jorkšíra s krysaříkem. V červenci bude mít 5 let a rádi bychom ho nechaly vykastrovat. Vím že je pozdě, ale chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s kastrací v takém věku..? Děkuju

Nejlepší odpověď
Johny_r

Poraďte se s veterinářem a nechte si vysvětlit všechny pro i proti.

Další odpovědi
Drap

Obvykle se to dělává v mládí. Pokud to neni nutné ze zdravotních důvodů a to se stává velmi zřídka, tak jsem odpůrce kastrací. Je to nepřirozené, může to způsobit zdravotní komplikace a mě by se to taky nelíbilo, kdyby mě to chtěl někdo udělat.

ReHu

Pokud mu je už 5 let, taky bych se poradila na veterině.

samicek333

Poradila bych se s veterinářem, každý pes je na tom se zdravím trochu jinak. Znám jednu fenu, kterou její panička nechala kastrovat někde v 6 letech a byla v pořádku.