DusanOrlik

Kašpárek v rohlíku

Znáte je?Potřebuju vědět JAKOU FORMU MÁ PŘEDSTAVENÍ SOUBORU KAŠPÁREK V ROHLÍKU?Poraďte prosím.Díky za odpověďi…

Nejlepší odpověď
rynek878

Kašpárek v rohlíku je česká divadelně hudební skupina, která vznikla v roce 2007 pro loutkohru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.

link:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka%C5%A1p­%C3%A1rek_v_roh­l%C3%ADku

Další odpovědi
Cullinda

Na to, že na to chodí hodně malé děti, to má slušný říz (hudba-texty) :)
Jsou na youtube