Banán94

kašlu a muže to byt tím že kouřím ?

kouřím dlouho ale až ted mě to trápí je to tim kourenim a nebo to je že sem byl v ten den dlouho venku , páč jsem byl venku do pul jedny do rána

Nejlepší odpověď
Funna

no to je zase dotaz…jak máme proboha proč kašleš…zajdi si k lékaři…ale jestli je tvá fotka aktuální, tak z cigár to asi ještě nemáš…to si jestě chvíli na tu rakůvku, nebo rozedmu plic počkáš…(pokud nejsi nějaká výjimka)…

Další odpovědi
badisko

Zeptej se maminky ..:D ona ti rekne ze to muze byt jak z koureni tak z tvejch nocnich mejdanu…Proc se mas zaptat maminky ..?…tva otazka se da zaradit do veku 10–12 let ..ne li min …proste prestan kourit dnes uz to neni IN..:D a neflamuj mas na to celej zivot ..:D …Co jsi cekal ze ti nekdo odpovi ..jinak by bylo dobre navstivit lekare ..neni kasel jako kasel …;D sorry za uprimnost ale je to tak…

pusinka50

Jestli je ti let jak to vypadá na fotce, tak z kouření to ještě není. Nicméně při kašli by sis měl dát od kouření klídek, protože to tě akorát dráždí k dalšímu kašli. Kup si Bromhexin kapky a Mucosolvan tablety na kašel, ty jsou podle mého názoru neúčinnější. Ale měl bys ležet doma, abys dál nešířil nákazu na pracovišti nebo ve škole, to by ti kolegové či spolužáci asi „poděkovali“. A měl bys pauzi využít k cestě k nekuřáctví, není to nic dobrého a navíc to leze hodně do peněz.

anonym

Bať, bať, může.
Máš tu seskupení špatných aktivit:

  1. kouření – špatná aktivita
  2. ponocování – špatná aktivita
  3. pobyt venku do pozdních hodin v chladném období – špatná aktivita
  4. program, kvůli kterému jsi ponocoval – nejspíš další špatná aktivita
  5. tázat se na Odpovědích.cz – nerozumná aktivita (nevidíme Tebe, tím méně do Tebe)

Rozumné bude přestat kouřit, protože ve Tvém věku je to jenom hloupá frajeřina, snažit se vyležet nachlazení a pokud to bude vážnější, vyhledat lékaře. Pro příště se pořádně oblékej a zbytečně neponocuj. Peníze a čas věnuj tomu, co Ti přinese nějaký užitek (třeba kulturní při návštěvě kina).
Člověk má možnost si v životě často zvolit ze dvou možností, tak si, prosím, vybírej Ty, které Ti nebudou škodit.

zjentek

jen k tomu kouření: tělo tě nevaruje, neprosí tě- prosím nekuř ..bere to, jak to je a snaží se, aby žilo, dělá pro to maximum, i když tvůj mozek mu háže klacky pod nohy.
Následky: přijde to v jeden okamžik, bez varování. Tedy varování je tam nonstop, třeba i ten kašel, ale to je fuk, nedáváš tomu váhu. Takže následky přijdou v jeden moment, bez varování a bez rozdílu věku, potažmo vlivu věku ,)
..existuje jedna věc, jak tomuto zabránit, my lidé tomu říkáme prevence a není to tak složité, pouze stačí kontrolovat, co dělá mozek a proč to dělá a zakazovat mu jeho manýry ,)

www

Samozřejmě, že kouření tomu nepřidá, ale bude to spíš nějaká viróza, jinak nachlazení.
Ponocování=oslabený organismus a výsledkem je ona viróza.
Zkušenost