kamila44444

Kartáče na vlasy

Jaký kartáč na vlasy je nejkvalirnější a nejméně ničí vlasy? Já slyšela o kartáči, ve kterém jsou kančí štětiny a také o TANGLE TEEZER. Který byste řekli, že je z těchhle dvou lepší? Děkuji

Odpovědi
autacek

Dal bych na přírodní kvalitu, tedy štětiny :)

zvedavaholka

mám také TANGLE TEEZER, ale nejsem s ním spokojená z více důvodů.. nedokáže vzít víc vlasů najednou,takže se musím česat po malých pramíncích a ani mi nepříjde, že by po něm vlasy nějak ožily … štětiny mi příjdou mnohem lepší …