Tade360

Poradíte, jak vyřešit problém s karou SD v mobilu?

Dobrý den, potřebuji pomoct s mobilem. Na SD kartě mám více než 3,6 GB místa, ale když si chci stáhnout nějákou aplikaci, např. o velikosti 400MB,tak to nejde. Čím to je?

Původní neotázka
Karta SD v telefonu.

Odpovědi
Honza5486656

Jelikož ne všechny aplikace podporují přesunutí na SD kartu, pokud nemáš dost místa v telefonu, nestáhneš ji. Znamená to to, že některé aplikace na SD kartu nestáhneš a musí být uloženy v paměti Tvého telefonu.

mosoj

V telefonu se musí nastavit kam se mají data stahovat. Jestli do telefonu nebo na kartu. Také jsem to chvíli hledal.
Na druhé straně existují aplikace které na SD kartu nejdou ani přesunout.