Lulu1

Karel Schwarzenberg – porucha řeči

Kdysi jsem četla, že to, jak Karel Schwarzenberg mluví je způsobeno nějakou nemocí (nebo infarktem …). Už si nepamatuju přesně čím. Mohl by mi tedy někdo přesně odpovědět?

Nejlepší odpověď
huxa

Jako dítě byl stižen obličejovou obrnou.

V tomto případě mě udivovalo, že velká část lidí si skrz to z něj dělalo srandu, nicméně když třeba vykládám vtipy o postižených dětech, malomocenství, …, většinu to pobouří.

huxa

Jako dítě byl stižen obličejovou obrnou.

V tomto případě mě udivovalo, že velká část lidí si skrz to z něj dělalo srandu, nicméně když třeba vykládám vtipy o postižených dětech, malomocenství, …, většinu to pobouří.