Kryšpín

Karel Gott údajně prodává srub. Co si o tom myslíte?

Z důvodů mediálního honu a narušování soukromí, zájezdy autobusů, drony ap.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Je to normální pro všechny známé osobnosti

Lepší možnost v anketě nebyla. Ve skutečnosti je mi úplně jedno, co dělá Karel Gott (a kdokoliv jiný z jeho branže) ve svém osobním životě.

Další odpovědi
briketka10

Je to dotěrné a přemrštěné

Karel Gott mě nezajímá a nikdy nezajímal.

ivzez

Je to normální pro všechny známé osobnosti

Je to normální pro všechny,
nikoliv jen pro známé osobnosti.

Karel Gott má v této zemi stejná práva, jako všichni
ostatní, tedy i (ne)prodat, co uzná za vhodné.

Každý, kdo něco prodává, musí do určité míry počítat
se zvýšeným zájmem nejen o prodávanou nemovitost
(či věc) → kupující má právo si prodávajícího „proklepnout“
(a samozřejmě i naopak prodávající kupujícího).

zjentek

Neb některého občas zastřelit, tak pravil Zeman

U těch důvodů bych nedělal ukvapené závěry. Třeba už tu svou semetriku definitivně prokouk, ale zatím to mediálně tají. A pokud neprokouk, tak pak je nepochopitelné, jak významná osobnost takového formátu vůbec může být tak zaslepená. Nejhorší, co „našeho Káju“ vůbec může potkat, je ztráta schopnosti být sám sebou a takto ponížen odejít ze světla reflektoru přímo do ráje!

anonym

Je to dotěrné a přemrštěné

At ho prodává,jedno vím,že bych si tohle nikdy nekoupil.

kelley

Je to normální pro všechny známé osobnosti

No a co? Ať si ji prodává když je jeho…

mosoj

Neodpovídám. Vnucuješ odpovědi. Nedáváš demokraticky jinou možnost.

Funna

taky souhlasím… a je mi naprosto jedno, co a proč Gott prodává…

Mc Merkurion

… naprostý souhlas …