ANONYMKA-248

Kapradiny – kořeny

Jaké kořeny mají kapradiny? svazčité nebo s postranními kořeny?

Odpovědi
www

Teď už je tvoje „kořenová“ otázka trochu jasnější.. 😁
Hlavní kořen se nezakládá, mají tedy kořeny svazčité.
Proč tě tak zajímají kořeny?
Doplňuji:
Odpověď na interní poštu:
Aha. Vím, že se tyto věci blbě hledají, ale jde to. Odpovídal jsem proto z hlavy, možná někde použil dřívějších výrazů (je mně 63 a nejsem profík), raději si to tedy zkontroluj 😁. Jinak obě tvoje otázky jsou dost nepřesné a matoucí, nedá se poznat nač se vlastně ptáš..

garwa

Zahrada bez kapradin, jako by nebyla. Kapradiny na každé zahradě tvoří moc pěknou rostlinnou dekoraci. Dnes je již sežene i v jiném zbarvení, než jen v klasické zelené. Levně je pořídíte online na https://www.zah­radnictvikout­.cz/10-kapradiny