Retko

Kapitalismus volné soutěže..

Co to je?? Je to obdobi, ktere se necim vyznacuje?? Cim a kdy..
Diky za reakce…

Nejlepší odpověď
annas

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:AX583tn35Y­YJ:www.olgak.es­tranky.cz/clan­ky/skola/semi­narka---historie---podminky-vzniku-kapitalismu_-ek_-teorie+Kapita­lismus+voln%C3%A9+sou­t%C4%9B%C5%BE­e&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=­cz

Velmi dlouhý odkaz, snad půjde otevřít.

Další odpovědi
dudu

Stát ani jiné instituce neuplatňují žádná omezující a v zásadě ani regulační opatření. Většinou vítězí firmy a podnikatelské aktivity s vysokou kvalitou výroby, vynikajícím marketinkem v kombinaci s dravým a prozíravým manegementem. V praxi je k tomu občas třeba používat i ostré lokty. A hlavně „za vším jsou peníze“.

Michálek1245

Za mě je to vlastně hodně atraktivní způsob toho, jak zkvalitnit služby. Stát se prostě třeba v rámci UOHS nijak neangažuje a tak dále. Nechává prostě komerční a soukromé subjekty, aby působily tak, jak ony uznají za vhodné. Samozřejmě to klade větší odpovědnost na ty samotné subjekty, ale zase tam mají volnost. Jako to by se třeba hned nabíjecí stanice pro firmy pořizovaly mnohem lépe. Nutno teda říct, že tam jsou omezené i dotace a celkově pobídky od státu.