Bahroona

Kapesní kamera

Jakou malou kameru byste mi doporučili? Potřebovala bych něco, co se nejlépe vejde do kapsy. Chtěla bych dokumentovat aktivity mého psa. Na fotky mám Canon EOS 450D, ten se mi ale měnit nechce, protože na moje amatérské vyžité bohatě stačí. Našla jsem si toto: http://www.ma­ll.cz/videoka­mery-kapesni/kodak-zi10-orange

Odpovědi
♥♥♥

Ahoj, hlavně jestli ten pes není čipera a pak až budeš kamerovat nevypadla ti kamera z ruky a konec… Takže nezapomeň na něco co ti kameru bude držet, nezapomeň :D
jinak dobrý výběr, myslím, že to je ta pravá pro tebe :)