lexx

Kapacita CD-R

Ukládáním nebo kopírováním programů, dat, fotek a hudby na CD-R zůstane mnohdy značná část kapacity (typicky 80 min. = 700 MB) nevyužitá, vypálením se vytvoří uzavírací stopa nebo nějak tak. Jde to udělat aby se neuzavřelo a šlo něco dohrát později ?

Nejlepší odpověď
chudst

Jiste, v Neru jde treba nastavit „neuzavirat CD“. Jen pozor – na nekterych pocitacich (a samozrejme i na prehravacich) to neprehreajete, dokud to neuzavrete.

Další odpovědi
Hlada

Ve vypalovacím programu, který používáte, musíte zvolit Otevřít disk s více oddíly nebo Multisession. Pak budete mít možnost přihrávat další soubory až do plné kapacity disku nebo dokud jej neuzavřete.