benetka

kaon media 1000 HD od digi reciever kdyz prijimac zapinam nebo vypinam tak kontrolky zhasnou

kaon media 1000 HD od digi reciever kdyz prijimac zapinam nebo vypinam tak kontrolky sviti jen kratkou dobu a pote zhasnou uplne a tak nelze poznat zda je reciever vypnuty nebo zapnuty ma to tak byt? ma s tim nekdo zkusenost diky

Odpovědi
Lamalam

Ten přístroj neznám, ale pokud má kontrolku chodu, tak ta by snad měla svítit trvale. Jinak by neměla valný význam.