afro.minerva

Kampak se poděl náš oblíbený maniak?

Kampak se poděl náš oblíbený maniak. Nějak jsem si už na ty její vymaštěný řeči zvykla......Nechybí vám???????

Nejlepší odpověď
Retko

Dyt psala, ze jde nadavat na jiny server :). Jestli tedy jde rec o tuhle.
.

Nojo, mluvime o dvou. Asi jsou tady minimalne dva maniaci.

Další odpovědi
trenkyvkině

Ahoj kotě,jsem na služební cestě v Rakousku, 🙂

anonym

Tak prej v Rakousku.A o­blíbený.
Však se jistě ozve,kocourek.
On je v Rak.já jsem na Filipinách.
V jistém smyslu je to oživení

ten který je

Jen jí Afro.Minervo nepřivolávejte,však víte sama co se dělo.(mám na mysli tu nymfomanku Pink) 🙂

panenka

ani jsem to afro.minervo nepostřehla.třeba je na nějaké dovolené a pak se sem znovu vrátí

Pavel1212

Kdo?

monarcha

Taky se mi po něm stýská,vždycky měl donutí se pořádně zamyslet.,

nicasca

Mám dojem,že tu mluvíte o dvou lidech......,

Michal

To je dobře že zmizla!

Džanička

Jestli myslíte PINK tak ta mi fakt nechybí,a jestli myslíte trenkyvkine tak ten mi také nechybí.