ANJELIK97

Kámoš chce dát nepěkné video na FB a já to nechci!

Ahoj kámoš chce dát video a fotky na fb a já to prostě nechci co mám dělat prosím? Nechci aby to někdo viděl.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jestli ví, že ti to vadí a chce to tam dát, tak to není kámoš, ale spíš nepřítel. A praktikou takových je škodit za každou cenu, takže příště bacha na to, co se mu dostane do pracek. Nebo jinému „kámošovi“…:-)

Další odpovědi
terry

Buď si dělá legraci a nebo to není kámoš. A i tak to není legrace.
Vybírala bych si přátele pečlivěji.

Marast

Jestli je to fakt kámoš, tak to zkus po dobrým a slušně ho poprosit 🙂