lukas.lukas

Kamerovani na fotoaparatu se po 50 sekundach vypne

Dobrý den.. vcera jsem si koupil tento fotoaparat. http://www.me­gapixel.cz/olym­pus-vg-170-bily#zakladni-parametry
fotoaparát funguje perfektně, ale mám tam jednu chybu… Když začnu natáčet video, tak kameruje jen 50 sekund… na displeji je ukazano ze muze nakamerovat 32 minut, ale pokazde se kamerovani vypne po 50 sekundach ? Nevite cim to muze byt ? Pam. kartu tam mam 4gb. Děkuji.
Doplňuji:
Super, fakt to bylo tim rozlisenim.. :)
No nic, koupim rychlejsi kartu.. snad to pak pojede jak ma :)
Diky moc :)

Odpovědi
badisko

bude to v nastaveni .....projed si manual …pokud ho nemas …tady je ke stazeni …http://czech­manuals.com/u­zivatelska-prirucka-navod-k-obsluze/OLYMPUS/VG-170-_2

zjentek

změň rozlišení (počet pixelů) na nižší. Mělo by to „kamerovat“ déle v nižší kvalitě obrazu.

Banzáj

S největší pravděpodobností bude problém v rychlosti paměťové karty. Pokud má malou přenosovou rychlost, tak nestíhá ukládat nahrávané video, a proto se nahrávání automaticky zastaví.
Doplňuji:
Kup rychlejší kartu nebo sniž rozlišení videa.