Lumča36

Poradíte, zda je kamera LAMAX X10 dobrá?

Čus, chci se jenom zeptat, je tahle kamera dobrá? Moc se v tom nevyznám, tak bych radši radu někoho, kdo tomu rozumí.

Původní neotázka
kamera lamaax x10

Odpovědi
Tw!st

Je to alternativa pro proslulou GoPro, která je teď na Alze v 54% slevě, tak bych využil spíše toho: https://www.al­za.cz/gopro-hero4-session-levne-d2915965.htm?ca­tid=18843241

Spružina8

Už ji nějaký ten pátek mám myslim tu x10 a jsem s ni spokojenej. Jak píše tw!st je to alternativa, ale dobrá a levnější.

Lumča36

Jako jo no, tohle gopročko sice točí fajn, ale ovládání stojí fakt za prd. Pokud nemáš po ruce mobil, tak ani nevíš, co točíš. Tahle má v sobě displej, to se mi líbí a hlavně umí i 4Kčko.