miky1999

Kamera GoPro

Chtel bych si koupit kameru „GoPro hero 3 white edition“ nebo „hero 2“
Ale nemuzu se rozhodnout… nekde v komentarich pisou ze hero3 white je horsi nez hero2 … Muze mi nekdo poradit??? Nebo alespon nejakou recenzi/porovnani obou kamer dat odkaz… Dík 🙂

Odpovědi
pl4toon

Recenzí se válí po netu hodně, určitě jste je už našel ;) Dávám odkaz na jednoché srovnání: http://camcor­ders.techcrun­ch.com/compare/505-509/GoPro-HD-HERO2-vs-GoPro-HERO3-White-Edition
Doplňuji:
*jednoduché