Marjito

Kamera a počitač

Zdravim potřebuji pomoct mam digi kameru DCR-TRV140E a přes usb kabel jse nemužu nebo neumim spojit s počitačem mam totiš vistu prosim o nějakou radu a pomoc nebo kde si stahnu instalacni CD Děkuji moc za Odpovědi

Nejlepší odpověď
Retko

Skus tohle

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­ource=hp&q=DCR-TRV140E+driver&btnG=Vyh­ledat+Googlem&lr=&aq=­f&oq=DCR-TRV140E+driver&fp=67844­f4ce54263dd

Další odpovědi
Stoklaska

Kde zapojujete USB na kameře pokud pod baterkou tím že jí musíte vytáhnou tak baterku musíte dát do nabíječky a z té nabiječky vest ještě jeden gabel do kamery pak bude fungovat jestli je to tím tak potřebuje nahradní zdroj Kamera..