Zlatý

Kamarádky, co provádíte s těmi dlouhými poutky u halenek, které jsou našity zevniř u ramen?

Omotáváte je kolem ramínek prádla, nebo je odstříhnete či máte jinou fintu, aby nekoukaly ven? Díky.
Doplňuji:
Já je šmikala, ale když je trochu širší výstřih, tak padá halenka z ramínka.
Takže je teď nechávám, abych fixovla na ramínku, ale zase občas vykouknou :-(.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nenosím halenky ani nic jiného s poutky, tak nad tím nepřemýšlím. Ale určitě bych poutka nestříhala.

Další odpovědi:

Zlatý

já je hned ustřihnu- jsou tam našité z těchto důvodů......pověsíš halenku na ramínko a ty poutka pak provlíkneš na háček ,který zavěšuješ na tyč ve skříni /aby ti halenka nepadala z ramínka /

Pokročilý

Když mám halenku, která jde pověsit na věšák i bez těch potutek, tak je ustřihnu. Ale když mám halenku která nejde pověsit, protože nemá rukávy ani ramínka, tak je tam nechám.. A vždycky když si ji oblíknu tak ji nějak zastrčím za podprsenku jinak mi koukají ven.

Ušmiknu ;)

Zlatý

Nešmikat - šikovní chlapci je umí využít k lotrovinkám.

Bronzový

ty jo,ja vube nepochopila,ze ty poutka tam jsou kvuli raminkum:-))))))usmiknu to.me ty rukavy totiz padaji z ramen,tak si provliknu na ramena ty poutka,ano,tak jsou velke :-))))ja myslela,ze to tam je od toho,aby to nepadalo z ramen.vazne :-))))

Zlatý

Hned odstřihnu, stejně jako ty "kojenecké" lístky s velikostí, symboly na čištění, kódem apod. - co trčí po straně. Kdybych to neudělala, tutyškvára, že mi to někde vyleze v nejnevhodnější situaci! :-)

Bez rozmýšlení hned ustřihnu :))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.