terry

Kamarádky, co provádíte s těmi dlouhými poutky u halenek, které jsou našity zevniř u ramen?

Omotáváte je kolem ramínek prádla, nebo je odstříhnete či máte jinou fintu, aby nekoukaly ven? Díky.
Doplňuji:
Já je šmikala, ale když je trochu širší výstřih, tak padá halenka z ramínka.
Takže je teď nechávám, abych fixovla na ramínku, ale zase občas vykouknou ☹.

Nejlepší odpověď
anonym

Nenosím halenky ani nic jiného s poutky, tak nad tím nepřemýšlím. Ale určitě bych poutka nestříhala.

Další odpovědi
hanulka11

já je hned ustřihnu- jsou tam našité z těchto důvodů......pověsíš halenku na ramínko a ty poutka pak provlíkneš na háček ,který zavěšuješ na tyč ve skříni /aby ti halenka nepadala z ramínka /

Natt

Když mám halenku, která jde pověsit na věšák i bez těch potutek, tak je ustřihnu. Ale když mám halenku která nejde pověsit, protože nemá rukávy ani ramínka, tak je tam nechám.. A vždycky když si ji oblíknu tak ji nějak zastrčím za podprsenku jinak mi koukají ven.

Ronnynik

Ušmiknu ;)

venkovan

Nešmikat – šikovní chlapci je umí využít k lotrovinkám.

pizlicka

ty jo,ja vube nepochopila,ze ty poutka tam jsou kvuli raminkum:-))))))usmiknu to.me ty rukavy totiz padaji z ramen,tak si provliknu na ramena ty poutka,ano,tak jsou velke 🙂ja myslela,ze to tam je od toho,aby to nepadalo z ramen.vazne 🙂

Damiana

Hned odstřihnu, stejně jako ty „kojenecké“ lístky s velikostí, symboly na čištění, kódem apod. – co trčí po straně. Kdybych to neudělala, tutyškvára, že mi to někde vyleze v nejnevhodnější situaci! 🙂

DitkaH

Bez rozmýšlení hned ustřihnu :))