eleonnore

Kamarádka se stěhuje do Londýna. Co jí mám koupit jako dárek?

Ráda bych jí koupila něco, co jí připomene domov, ČR/Prahu, něco, co se jí bude v Británii hodit, nebo něco, co v Británii nemají, něco jako je polohrubá mouka nebo české pivo. Alkohol skoro vůbec nepije, proto Becherovka by asi neobstála. Bylo by fajn, kdyby to bylo něco, skladné a lehké. Nemáte nějaké vtipné nebo praktické nápady? :)
Děkuju!

Nejlepší odpověď
yuko

Lazenske oplatky v plechove doze, fotku v ramecku – kde jste spolu, bonbonieru Modre z nebe, ceske piskoty Opavia, zalezi, co ma rada.

Zdroj: http://www.czechpre­sents.com/cz/ko­lonada-lazenske-oplatky.htm

Další odpovědi
anonym

Spíše než sladké,bych jí koupil něco ,aby měla na tebe památku.

dr.luha

Kamarádka má asi dobrodružnou povahu. Koupil bych jí nějaké prostředky osobní sebeobrany.