ReHu

Kamarádka se rozvedla a přestěhovala do domku. Ptala se mě, kolik stojí vrtačka. Tak se vás tímto ptám, kolik stojí

slušná vrtačka do běžné domácnosti, aby ji zvládla žena. Žádný šmejd, ale také nepotřebujeme profi.
Co doporučíte?
Doplňuji:
Osobně nepovažuji vrtačku za 200 Kč za slušnou.
Jak jsem psala, mám na mysli, běžné používání v domácnosti. Tu hmoždinka na obrázek, polička, oprava dvířek u kuchyně apod.
Ani jksem netušila, že to je tak složitá otázka, běžné používání v domácnosti.

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na stránku. Uděláte si aspoň přehled o cenových relacích.

Zdroj: http://www.ko­runka.cz/vrtac­ky/?gclid=CPSqpb_Ux6IC­FQUFZgodfmxr6w

Další odpovědi
Bumbes

Musím potvrdit názor od „cukrar“. Jelikož používám tyto přístroje opravdu velmi často, mohu podle vlastních zkušeností konstatovat, že předražený „šmejd“ umí prodat například i „superznačka“ BOS­CH.

  • Vrtačka BOSCH za 2990,– Kč mi fungovala 9 měsíců; reklamace nedostižná:

a – základní výmluva na neprofesionální zacházení (k smíchu v mém případě),
b – testy oprávněnosti reklamace mnou hrazené (proplacené pouze pokud bude reklamace uznána v plném rozsahu)
c – další neustálé dopisování o ničem,
SLAVNÁ VRTAČKA BOSCH LETĚLA DO POPELNICE!!!

  • Vrtačka NAREX (1200,– Kčs) už mi bez problémů funguje 25 let
  • Vrtačka Skil (500,– Kč) funguje 8 let
  • Vrtačka AMItech (230,– Kč) funguje už skoro 2 roky.

oskar

Záleží jak to budete používat je vrtačka za 10000 a také za 200kč.Docela slušné vrtačky jsou naše.NAREX.

cukrar

Ujišťuji Vás, že jsem koupi vrtačku s rachloupínáním za 120Kč. Novou!!! a nemám s ní problém.
Není jen cena za vrtačku důležitý faktor. Vlasním vícero vrtaček, páč nežli přehazovat vrták, šroubovák,…
ještě jsem neměl na vrtačce závadu, mimo ulomených kabelů.

Losos

V „nižší“ cenové kategorii byl doporučil vrtačku Black&Decker KR50CREK, kterou zakoupíte od 820,– odkaz na eshop třeba zde: http://www.elektro-internet.cz/vrtacka-priklepova-blackdecker-kr50crek-500w/d-74689/

Pokud je kamarádka ochotna připlatit ještě dalších téměř 1000,– pak doporučuji vrtačku Bosch PSB 650 RE (ookolo 1700,–). Každopádně pro běžné použití v domácnosti prvně zmiňovaná postačí až nadluxusně :)) Je to velmi dobrý kup, za nevelké peníze ;)

BENYTA

Moje nejlepší kamarádka,už 22 let,má takové typicky ženské povolání – opravuje vrtačky,pily,mixéry apod.,pod firmou NAREX,vždy mi líčí „veselé zážitky z natáčení“.
Opravdu už dávno není tak propastný rozdíl,mezi HOBBY a PROFI,samozřejmě jí zákazníci nosí vše,ne jen Narexky.
Pokaždé,když řekne,kolik by oprava předběžně stála,nejdřív se přou,protože oni to určitě ví líp,pak zjihnou a svádí většinou na manželky,že ty chtěly ušetřit…proto mají právě tento výrobek.
Tak jsem se poptala,a na tyto drobné práce prý stačí aku-vrtačka,i vzhledem k bezpečnosti,vý­měně nástrojů atd.Jen značku mi neřekla,asi nechtěla dělat Narexu antireklamu:-)

elektrikář

Na malou domovní údržbu stačí Narex z příklepem. K mému překvapení jsem je viděl v krámnu v Itálii vedle Bošek

yararo

Koupila jsem k vánocům vrtačku NAREX pro své dva syny za 1500,– kč a dokonale s ní pracuji i já jako žena, je to jednoduchá manipulace, není těžká do ruky a prozatím naprosto žádný problém. Navíc se dá přepnout nejen jako vrtačka, ale i jako šroubovák, opravdu je to supr.