anonymka008

Kamarádka nebo kluk??

Tuhle otázku si pokládám dost dlouho. Moje BFF Miluje jednoho kluka z naši tridy. Problém je ze ja taky a ON mne taky. Uz mi chtěl i dat hodne krát pusu ale ja jsem ucukla. Bojím se ze tím ztratim tu nejlepsi kamarádku. Ale ten kluk je na mne vázne milej hodnej a ma mne vázne rad. Stejně jako moje BFF (teda ne ze by mne milovala:)) koho si mam vybrat????
Doplňuji:
PS: ten kdo neví co je to BFF…nejlepší kamaradka

Nejlepší odpověď
huxa

A je to jen taková ta holčičí BFF a nebo vážně jste kamarádky na život a na smrt?
Kdysi jsem podobné přátelé měl, sice jsme si nebyli až tak moc věrni, ovšem mohli jsme se považovat za dobré přátelé. Skrz jednu lásku jsem je zahodil.
Počítej s tím, že statisticky ti to také s ním nevydrží déle než pár měsíců.

Další odpovědi
iceT

Pokud je to opravdu dobrá kamarádka,pří­telkyně,tak ti toho kluka bude přát a i když se možná bude naštvaná,že ten kluk si vybral tebe a ne ji,tak vám to oběma časem odpustí,to se mezi přáteli dělá.Teda někdy.
Možná by bylo dobré,kdyby ten chlapec byl aktivnější a řekl nebo naznačil jí svůj postoj k tobě a k ní sám,aby pak nebyla příliš zklamaná a snáze se se situací smířila.

NelieM

Řiď se srdcem, jestli ten kluk za to stojí, tak do toho jdi, ale pokud víš, že ztratíš kamarádku a jestli je to opravdu dobrá kamarádka, pak by ses měla hodně zamyslet, koho si vybrat, protože není nic horšího když pak ztratíš oba (např. pokud se spolu rozejdete) nedávno jsem zažila něco podobného a fakt je to pak těžký..

anonym

necukej,možná bys pak někdy litovala,že jsi ucuklažijeme jen jednou,on tě má rád,tak na co čekáš?
co je BFF nevím,ale sna d chceš mít i rodinu

marci1

Důležité je, že Tě má rád taky. Zřejmě se rozhodl, tak neváhej. 🙂