ski

kamarádka mě táhne ke dnu

ahoj.mám ve třídě jednu kamarádku,která mě táhne ke dnu.když se s ní bavím,ostatní mě pomlouvají,ale když je třeba nemocná,tak se se mnou ostatní normálně baví a jsou v pohodě.nechci se s ní přestat bavit,ale taky nechci aby byla u třídy odepsaná.co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak to ostatním řekni, že je to tvoje kamarádka a že se prostě bavíte, že na tom není nic špatného.
Ono teď jste v takovým telecím věku a to přejde. To jsou takové žabo-myší války, prostě jedna holka trošku čouhá z kolektivu, tak dostane blbou nálepku.
Neměj obavy.

Další odpovědi
anonym

ski, budeš se muset rozhodnout a rozhodni se správně. Pokud je to dobrá kamarádka, tak nedej na názor jiných, ani když to je názor většiny. Jako dobrá kamarádka máš i Ty možnost se své kamarádky zastat a před ostatními si svůj vztah k ní obhájit. Vztahy nikdy nejsou jednoduché a těch kvalitních je třeba si náležitě vážit. Nedej se zvyklat pomlouvači. Neprospělo by Ti to.

zjentek

dej na srdce. Teď máš jedinečnou možnost dovědět se více o své vlastní odvaze a povaze. Dej TEĎ na srdce!
Doplňuji:
když vás bude 11, 10 z vás bude sedět v hospodě u piva a kouřit a ty jediná ne,tak budeš najisto vyhlášena za nenormální. Když se pak na tu situaci podíváš,dobře uvidíš, že opak je ale pravda.

Morčata331

To se mi stávalo taky. Vím jaký to je.