Avatar uživatele
ski

kamarádka mě táhne ke dnu

ahoj.mám ve třídě jednu kamarádku,která mě táhne ke dnu.když se s ní bavím,ostatní mě pomlouvají,ale když je třeba nemocná,tak se se mnou ostatní normálně baví a jsou v pohodě.nechci se s ní přestat bavit,ale taky nechci aby byla u třídy odepsaná.co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, zjentek před 4077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Tak to ostatním řekni, že je to tvoje kamarádka a že se prostě bavíte, že na tom není nic špatného.
Ono teď jste v takovým telecím věku a to přejde. To jsou takové žabo-myší války, prostě jedna holka trošku čouhá z kolektivu, tak dostane blbou nálepku.
Neměj obavy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ski, budeš se muset rozhodnout a rozhodni se správně. Pokud je to dobrá kamarádka, tak nedej na názor jiných, ani když to je názor většiny. Jako dobrá kamarádka máš i Ty možnost se své kamarádky zastat a před ostatními si svůj vztah k ní obhájit. Vztahy nikdy nejsou jednoduché a těch kvalitních je třeba si náležitě vážit. Nedej se zvyklat pomlouvači. Neprospělo by Ti to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

dej na srdce. Teď máš jedinečnou možnost dovědět se více o své vlastní odvaze a povaze. Dej TEĎ na srdce!
Doplňuji:
když vás bude 11, 10 z vás bude sedět v hospodě u piva a kouřit a ty jediná ne,tak budeš najisto vyhlášena za nenormální. Když se pak na tu situaci podíváš,dobře uvidíš, že opak je ale pravda.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Morčata331

To se mi stávalo taky. Vím jaký to je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek