reasontolife

Kamaradka me chce jako „mazlicka“…

pred nedavnem jsem se spratelila se starsi sestrou jednoho meho kamarada… byla hodne vstricna a mila,porad mi opakovala jak jsem dokonala a proste se chovala az podezdrele mile. no a ted mi tom [ten jeji bratr] rekl,at si dam radeji pozor, ze se mnou bude chtit mozna manipulovat a ze bz me chtela jako mazlicka… tak nejak nevim,jak reagovat. Nechapu co si pred tim predstavit…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Není náhodou lesbického zaměření,že chce mazlíčka.

Další odpovědi
Deli

Dost divná kamarádka, asi bych své přátelství s ní ukončila.