Lenča59

Kamarádka-co to znamená?

Mám nejlepší kámošku (budu psát zkratku NK), kamarádím s ní už od malička , mamky chodily do stejné práce. Je o rok mladší. Jsme uplně stejné (né vzhledově!).. Příjdou nám vtipný slova : rezervace, situace, záležitost, rekonstrukce, diskriminace… a další taková slova =D Dokonce jsme pojmenovaly tvary (čtverec, kruh,..) a když je uvidíme (nějak speciálně :D) , tak hned zařveme to jméno =D taky skoro pořád stejně myslíme: Např. teď u mě byla a obě jsme myslela na písničku jedné skupiny, dokonce jsme myslely na 7mi vteřinovou část té písničky a pak to ona začla zpívat. Pořád myslíme na stejné věci a pak jedna o tom začne mluvit. Taky jí hodně důvěřuju, skoro stejně to máme v rodinách. Já i ona máme starší bratry (ten její je o 6 dní mladší než můj) a oni sou na nás strašně zlí, chcou nás někdy dokonce i zabít (když sme každá doma). Občas když u sebe jsme třeba na 3 dny tak si někdy povídáme jak nám rodiče nadávají a jaký sou ti bratři, a taky to máme úplně stejně. Takže se chci zeptat, proč to tak je? Co to znamená? A jak to tak mlže být?

PS: omlouvám se za delší zprávu =/

Nejlepší odpověď
Pájo

Jednou z toho bude velký rozčarování. Ne z bráchů, ale ze vztahu mezi vámi.

Další odpovědi
Damiana

Nějak moc nechápu na co se vlastně ptáš… Jako, že když vy dvě si skvěle rozumíte, proč jsou vaši bratři takoví pitomci? Proč Vám rodiče nadávají? To tedy nemám páru… Asi víš sama nejlíp co konkrétního rodičům vadí – jistě Vám nenadávají pro nic za nic. A bráchové? No to víš, kluci jsou kluci. Lisa si s Bartem taky užije až až.:-)

potížistka

Ahoj taky mám takovou kámošku připadámi kolikrát lepší než všichni kluci dohromady ale bohužel je to asi rok co se přestěhovala do většího města a tudíž i přatoupila na jinou školu takže jak bývávalo zvykem se výdat každý den už neplatí a teď jsem ráda když se vidíme dvakrát ze měsíc a tak jedíné co nám zbývá je stupidní psaní si přes sociální sítě jako je facebook. Je to jediný člověk který mi dokonale rozumí, nemusím si před ní na nic hrád, také stejně myslíme je pro mě úžasný člověk a já si ji neskutečně vážím jen doufám že nám tento skvělí vztah nic nezničí..... Asi jsem ti úplně neodpověděla na otázku ale pokud budeš chtít jak se ještě na něco zeptat tak napiš budu čekat :))