mandelinka23

Kamarádka chce ode mě radu, ale já nevím, co jí říct. Pomůžete mně?

Kamarádka se mi svěřila že si vymyslela že se jí stal úraz (ale ne pro peníze) no a u učitelů si domluvila že nepůjde na praxi ale že bude cca 7 až 14 dnů v jiné třídě.
Jenže on nic neřekla rodičům a ani nic říct nechce. Ale má strach aby se to něják nedozvěděli.
No a já nevím jakou jí dát radu protože se neche přiznat ani rodičům ani učiteli.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych jí poradila, ať se přizná. Stejně se to jednou provalí.

Další odpovědi
anonym

Do této situace se dostala sama svým vědomým pochybením, takže je nekamarádské chtít po tobě radu. Takže naprosto korektní odpověď je: „Je mi líto, ale pokud se nechceš přiznat, nemůžu ti v této situaci nijak pomoci.“

Alesh

A chce ji vůbec po tobě? 🙂 Protože, jestli ne, pak nemáš důvod ji nějakou radu cpát, ne? 😉
Pokud radu chce, pak to zahraj nějak „do autu“, protože, když ji poradíš konkrétně, tak to bude tak jako tak blbě a nakonec to bude na tebe, žes ji blbě poradila.

lexx

nic nepřiznávat, brzo zapomene se…po dobrém a poctivě to nikam v životě nedotáhne, věř

Šidlo

nie pre peniaze......a prečo teda? nemá miesto vymysleného úrazu nejaký väčší problém?

minimálne rodičia by to mali vedieť.....toto nezatají