vitek1724...

Kamarádce se v noci dějou divné věci. Poradíte?

Kamarádka když usíná nebo je noc, tak slyší kroky. Taky ji někdo hladí po tváři a nikoho nevidí. Včera v 23:55 když se šla napít a rozsvítila, tak viděla obrys postavy. Potom zhasla a znovu rozsvítila a už tam nebyl. Poradíte, co mám já nebo ona udělat? Prosím.

Odpovědi
Tw!st

Mohlo by to hraničit se spánkovou paralýzou, pokud si ale nechceš ty ani kamarádka přihoršit, radši to ani negooglete…

Ganymede

Řekla bych, ze jde o ducha. Jak se ho zbavit- http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1508/vyku­rovani-odvedte-ze-sveho-domova-zle-duchy
Více se doctes na blogu :)

dubraro

To vypadá na ducha, který nemá v úmyslu škodit. Nechat na pokoji a zvyknout si na něj.

Nuk nuk

Já asi neporadím, ale dobrý psycholog by mohl.

Cenobita

Zkoušeli jste už exorcistu?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vaPYNGNt1aI

bububabu

Pokud kamarádka vyvolávala duchy nebo se nějak zapojovala do takových věcí, může to být třeba jen kartářství, pak se toto velice často stane.Pokud jí zemřel někdo známí pak je možná i tato varianta. Každopádně by se měla poradit s katolickým knězem.

vitek1724...

Tw!st
nechceme si přihoršit ale řekni mi prosím víc.