dentista

kamarád se ptá

Ahojík, mám kamarádovi zistit protože on rapuje :DD Normálne do mikrofonu… a ukladá si to do mp3 … a neumí si ktomu dát hudbu tzv. beat … jak se ktomu přidá hudba? 🙂 nejaký prográmek atd. díky

Odpovědi
led

môže použiť ktorýkoľvek hudobný editor, ktorý umožňuje aspoň 2 stopy.
Do jednej dá spev, do druhej hudbu
doporučujem bezplatný AUDACITY, je dobrý aj pre začiatočníka a nezáleži na operačnom systém

Zdroj: http://audaci­ty.sourceforge­.net/

Vasilcz

To jako rapuje „naprázdno“ ? .. bez hudby? když si k tomu neumi dat beat? ..