nikolkap

Kamarád na palici

Moc ráda bych věděla jak se zbavit otravného kamaráda který mě miluje ale já ho nechci!!Jak mu to mám dát najevo??
Doplňuji:
Děkuji

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Tak to pozor. Tohle není legrace. Mohl by vás začít pronásledovat, jako se to stalo mě. Taky to ze začátku vypadalo, jako takové otravování. Tady je odkaz na jednu otázku jiné uživatelky Odpovedi.cz, které jsem na obdobnou otázku odpovídala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozchod-s-muzem

Další odpovědi
mojitek

reknete mu to primo,na ferovku,jina rada neni,nebo se ho nezbavite.

panenka

tak mu to slušně vysvětli že ho ráda nemáš že jsi s ním jinak ráda nějak takto mu to slušně říci

Vicki

Zkrátka mu dej najevo že ho nechceš-jinak si bude myslet pravej opak.

Michal

Šetrně,ale pravdivě mu celou věc na rovinu vysvětlit.