50centes

kamarád má strašně dlouhý vlasy pomoc!!!!!!

kamarád je výsoký 182cm a vlasy má dlouhý 175cm. Jak ho mám přemluvit aby jse nechal ostříhat!!!!!!!
Doplňuji:
právě že žádnej!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
štamgast

A co je ti do jeho vlasů?

Další odpovědi
anonym

Jediná možnost je ukázat mu v zrcadle, jak vypadá. Pokud se mu to bude líbit, nehnete s ním.
Potom přestaňte řešit vlasy a řešte raději to, zda se nestydíte za to, jak vedle Vás vypadá.
Možná by bylo dobré mu taktně naznačit, že vzbuzuje příliš mnoho pozornosti.

Damiana

Evidentně jemu to nevadí, když si je nechal tak dlouhé narůst. A jestli je náhodou i muzikant (nebo rockový fanda) a „páčem“ hází, přece ho nesundá, jen pro to, že s tím má nějaký závistivý lebkoun problém. 🙂

led

Pokiaľ mu neprekážajú, nešlape si po nich, má ich čisté a upravené, je to jeho vec aké vlasy má.
Nezáviďte mu, ani pleš niekedy nie je na zohodenie… Ale pre zajímavosť, aký má účes?
Doplňuji:
Aj žiadny účes je účes. Ale tomu neverím, ak má niekto také dlhé vlasy, bez rozčesávania nemá šancu mu to vydržať.

Petra09

Rekni mu ze si je nakonec nikam privre a ze ho to prinejlepsim skalpuje nebo zlomi vaz.

Lukasy

A rpoč ti to tak vadi však to je jeho věc, by byl blbej kdyby tě poslouchal.