mosoj

Kam znizela gratulace pro fcoopa ?

Nemohu ji najít!
Doplňuji:
hanny 2: Děkuji. Já jsem se vyjadřoval až dnes a nevšiml jsem si že to je staré 8 dní. Tak daleko nazpět jsem nešel.

Nejlepší odpověď
hanny 2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-vas-zaujaly-zvidave-otazky-a-uspokojily-zajimave-uzitecne-odpovedi-jiste-se-pripojite-ke-gratulaci

  • nejpopulárnější otázky –

Další odpovědi
anonym

Ja jsem se ted divala do mych odpovedi a mam to tam. Bylo to pred 8 dny. Blahoprani vkladala nase Kerberus. Tak snad to najdete i vy.

  • iv-

led

Pokiaľ si ale pamätám, nič takého, čo by sa priečilo dobrým mravom, alebo kodexu, tam nebolo…

Drap

Přidávám se ke gratulacím

anonym

Tak to se moc omlouvám,prošvihla jsem gratulaci,poslední dobou jsem moc nechodila na odpovědi,tak se také dodatečně připojuji ke všem gratulantům.

Alesh

Říká se tomu cenzura … za chvíli nebudeš moci najít ani tento svůj příspěvek! 🙂