rajsa

Kam zmizely tečky v kolonce heslo?

Při přihlášení na email v prvním rámečku vyplnuji první část emailu, druhá je už předepsaná. Teď jsem ale něco odklikla klávesou DEL a tím pádem zmizely tečky v kolonce HESLO a nyní ho musím pořád vypisovat. Poradíte prosím?

Nejlepší odpověď
bolak

Záleží na tom co používáš za prohlížeč ale v možnostech najdeš „Správce hesel“ nebo něco s podobným názvem a buď tam dopiš to správné heslo, nebo celé to uživatelské jméno smaž a znova se přihlaš do e-mailu. Ona ti pak opět vyskočí možnost uložení uživatelského jména a hesla.

Pravděpodobně sis přepsala původní heslo, „prázdným“ heslem, to se občas stává.

Nejdřív ale zkus jen restartovat počítač, třeba se to samo vrátí do původního stavu.

Další odpovědi
www

Nevím přesně cos odklikla. Ale pokud používáš na Seznam pošťáka, zkus pročistit cookies.

rajsa

www – díky za radu, ale sama to neumim,zkusím syna. Já trochu vím,co jsem odklikla,bylo to „v zápalu boje“ a pořádně jsem to nepřečetla.Klávesou DEL jsem klikla při nabídce první části emailu, byly tam 2, z toho jedna špatná a já odklikla správnou s nejakým dotazem nebo upozorněním, který jsem si nepřečetla. Ale když se přihlásím přes Seznam v pravém horním rohu, tak tam ty tečky jsou.

rajsa

Tak problém je vyřešen, stačilo obnovení systemu o 14 dní a dostala jsem se před datum, kdy jsem udělala onen chybný krok.