Kam zmizeli??? Nemohli se zahrabat?

Chovam krevety, red crystal a red cherry. Dnes po kouknuti a naslednem prohledani nenalezena zadna. Krevety jsou druhove rozdeleny, dnes ovsem po crystalach ani stopy. V akvu byli ctyri a nezbyla ani jedna, jsou prikryte potr. folii, zadny predator v akvu neni, ciste a pouze krevety tam byli a dnes po nich ani stopa. Nemohli se zahrabat? Utect asi ne… Cherryny jsou vsechny. Co se mohlo stat? dekuji :)

Odpovědi
moni123

tak jestli se zapletli pryč pouze krevety stejného druhu…nemohlo to být tím,že mají nějaké období,kdy dělají něco jiného..např.že si hrabou nory..? :D…ale podle mě pryč neutekli…;) bylo by to podezřele divné,že pouze ty stejného druhu..:)) PS:hodně štěstí…ať se najdou..:)) !

anonym

mě nějaký podobný potvůrky utekly z akvária, našla jsme je chudáky skoro mrtvý na koberci, v noci jsem šla po zvuku, protože dělaly rachot, ale už nevím, co to bylo za druh ☹

Kostk@

Buď ze vyskočili a mas je někde ze skříni a nebo se navzájem pozrali…mne se to taky stalo …