Avatar uživatele
no107064

Kam zmizela záď SS Amerika?

Ví někdo kam zmizela záď SS Ameriky, co jsem se dočetl, tak zmizela z ničeho nic, ani na fotkách ji v průběhu času nezaznamenali, jak by se ztrácela. A na fotkách, kde už záď nebyla, tak není nikde vidět ani důkaz, že by tam někde byla, ani na fotkách ze vzduchu. Tak jen tak ze zajímavosti by mě zajímalo, jak dokáže něco tak velkého zmizet a nebýt po tom skoro žádné stopy.

Myslím tu: SS America (1940) co ztroskotala v fuerteventura

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, palmal před 2954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Název SS America nesly tyto lodě:
SS America (1863) – osobní parník společnosti Norddeutscher Lloyd
SS America (1869) – osobní parník společnosti Pacific Mail Steamship Company
SS America (1898) – osobní i nákladní parník jezdící mezi městy Duluth (Minesota) a Thunder Bay a ostrovy Isle Royale
SS America (1905) – Původně patřila společnosti Hamburg America Line, roku 1917 byla ukořistěna Američany, kteří ji používali pro přepravu vojsk během první světové války.
SS America (1908) – italský parník
SS America (1940) – zaoceánský parník společnosti United States Lines, roku 1939 zahájen provoz, roku 1964 prodán řecké společnosti Chandris Group, roku 1994 ztroskotal

Kterou pak pán-í myslí ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nejslavnější americká loď skončila na západním pobřeží ostrova Fuerteventura Island. Záď lodi zmizela v hlubších vodách.

http://www.ex­plorermagazin­.de/amstar/am­hist1_e.htm

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap, johana 56, vagra Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

To netuším. Americké zádě mě nezajímají, mě se líbí zadky českých žen.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
palmal

Když někde zmizí taková hromada kovu, tak je viník většinou jasný.

mosoj: To je přece jasné. Tazatel má na mysli tu, které chybí záď :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Mosoji, s vědomím všeobecně známé skutečnosti, že závist je jedna z nejhorších lidských vlastností, nemohu jinak, než vám závidět, navíc i obdivovat, vaše přímo encyklopedické znalosti. :)

před 2954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek