Layla

Kam zmizela manželka z prvního dílu Silent Hill?

Nevíte kam zmizela manželka z prvniho dilu silent hill ? Koukam a čtu o pokračování kde co ale nikde ani zmínka. Vím, že se jedná o film stvořeny dle hry ale já ji boužel nehrála. Byla tam vůbec nějaká manželka? A zdá se mi to nebo par osob, které v prvním díle byly definitivně mrtvé se opět objevily v ukázkách na pokračování?

Odpovědi
frankie89

druhý díl by měl být o tom ,že ta dívka z prvního dílu se do silent hill vrací už jako dospěla, tudíž žádná manželka, tedy takhle jsem to pochopila z nedávných ukázek v kině…