iceT

Kam zmizela?

Polozila jsem otazku,koukam otazka je,koukam podruhe a otazka je fuc…

Nejlepší odpověď
annas

Přesunula jsem odpověď do diskuze.

1popelka1

A co to bylo za otázku? Jestli není třeba přesunuta do jiné rubriky, do Anket?

iceT

Byla na hlavni strance,zarazenim jsem si nebyla jista,dala jsem do -volny cas a hobby,ale jinde neni a pro jistotu jsem jsem ji radeji poslala znova.

annas

Klikla jste na Odeslat? Mně se totiž stává, že někdy kontroluji náhled a pak otázku zavřu bez kliknutí.

Pokud jste si jistá odesláním, tak se zeptejte admin.