Toruk

Kam zmizel ten frajer se 150 mil Kč? 🙂

Byl tu a horlivě se nás dotazoval na 1 500 000 a je fuč 🙂

Doplňuji:
To quentos: pravda. Platí 150 mil Kč

Nejlepší odpověď
quentos

tak kolik? v těch dvou řádcích uvádíš dvě rozdílné částky ;{)=

Další odpovědi
Miroslavst

Asi do Johanesburku v JAR za Krejčířem.
Doplňuji:
Je to tak velká cifra, že je z toho zmaten :D

vecernice

No kam?Vyspat se a ráno hurá do té banky.

anonym

Seychely?

panenka

odjel na BAHAMY za Koženým a nás tu už nechce znát když má ty peníze.

FOG

No jo vyspat se a rano si nebude nic pamatovat.

afro.minerva

Pokud je vůbec naživu. Když si člověk představí, že musel mít určitě kumpány a je jediný, u koho policajti vědí, jak vypadá, tak si člověk říká, jestli ho taky ti kupnáni nesprovodili ze světa.

Tombik

co?