ahold

Kam zmizel obsah dlaždice KALENDÁŘ?

Když kliknu na dlaždici „kalendář“ , zvětší se na celou obrazovku jako dříve, ale hned zmizí a naskočí prohlížeč.

Nejlepší odpověď
annas

Sice nepoužívám, ale vyzkoušela jsem. Klikla jsem na dlaždici.

Objevila se stránka s nápisem, že nemám na dnešní den nic naplánovaného. Klikla jsem vpravo dole, naskočila možnost plánování. Stejně když jsem klikla doprostřed stránky, naskočil denní, týdenní kalendář atd.

Nevím, co se objevilo u vás. Mám Win 8.1.

ahold

Pro annas: Díky za snahu. Přesně takhle mi to do nedávna fungovalo. Taky mám W8.1.
A najednou to nejde. Když si kliknu na dlaždici, otevře se na celý monitor, ale hned přeskočí na otevřenou stránku na seznamu. Nevím, co s tím.

annas

V tomto směru neporadím, jen jsem zkoušela, jak kalendář funguje u mně. Takže zřejmě bude něco u vás.