fortin

Kam zmizel dědeček?

Nebyl to odlišný večer. Šel jsem hned z práce na pivo. Protože mě bylo líto přemlouvat řidiče auta aby mě vezl z Králova Pole až domů. Takže hned na Domažlické jsem vystoupil a zahlédl naproti hospodu. Když skončil hokejový zápas slyšel jsem slova těch štamgastů, jestli už to někdo přinese a kdy a začali se smát. Dopředu vědí s čím se tam v úterý kšeftuje. Tož pak před Moravském náměstí až po bývalých kasárnách je večer otevřená jídelna, a tam mě skutečně kuchař, snad majitel pobavil s nabídkou jídla. Nějakým způsobem tam krouhají pláty masa z hovězího i z telecího. Tož jsem si nechal přikázat to co mě přikázal, líbily se mě totiž pečené brambory a hned mě do nich nabídl maso. Pak ještě česky řekl a trochu této zeleniny? A ještě tuto omáčku? A ještě tohle tam musí být. A aby to mělo chuť tak ještě tohle. Tak jsem se dobře najedl za 80 Korun, až jsem si sundal i čepici a poprosil jsem jestli si můžu udělat jeden snímek. http://img.na­dapenny.com/t20/111­22/nadap170401971­200231.jpg A když jsem čekal na tramvaj na zastávce Moravském náměstí, přisedl jsem si do takové moderní budky na čekání na prdel. Zapálil jsem si a zeptal dědečka s hůlkou, to bylo ve 23 hodin, jestli nezná Kořínka z Křesťanských sborů. Říkal že ne, že není odtamtud. Poradil mě kterým autobusem pojedu. Když jsem dokouřil, to může být 2 minuty, tak přijížděl noční bus. Hledal jsem dědečka jestli taky bude nastupovat abych mu udělal místo. To nevím kdo zrovna která partia pojede a co je to tam za lidi. Ale autobus zastavoval na zastávce a když jsem toho dědečka který mě tak dobře poradil hledal, no tak tam nikde nebyl. Záhada je kam se ztratil, jestli šel pěšky? Je to naproti Janáčkova divadla. Tam kde z parku jste udělali parkoviště. Tam kde jste cosi odevzdali osudu fontány. Tam se už voda nenapouští. Naopak se tam hádají řidiči kvůli pokutám. Tak to tam je. To je vaše město a dělejte si s ním co chcete. Ale stejně, kam zmizel ten dědeček s hůlkou?

Nejlepší odpověď
anonym

To jsem byla ja , prevlecena za toho dedecka . A Fortine , doufam , ze uz jsi vystrizlivel. !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
gnosis

to je pribeh jako z pohadky:) myslim, ze odletel do teplych krajin.

hanulka11

Jde o to jestli jsi neměl vidiny, občas mívám pocit z těch otázek, že žiješ trochu v jiném světě. Promiň.