lejla37

Kam zařadit?

Kam mám zařazovat otázky, když nevík kam by se hodily? Neměli by podle vás založit takovou záložku? Děkuji Lenka
Doplňuji:
třeba tuhletu otázku… Nevěděla jsem kam i zařadit

Nejlepší odpověď
quentos

to bych neřešil, dej ji, kam si myslíš, že se hodí nejlépe; když bude zařazena špatně, naběhnou administrátoři a zařadí ji správně (už se mi to stalo několikrát).

Další odpovědi
Miroslavst

Tak třeba tahle se týká podle mého ázoru zábavy, protože odpovědi považuji za poučnou zábavu co dělám ve volném čase.
A jinak auto je auto, práce je práce, a různě.
Já osobně nehledám podle typu-automobily, ale procházím otázky a snažím se odpovědět.

Tombik

Je to možné, ale zkus uvést příklad otázky, já si totiž myslím, že je skoro nemožné nějakou otázku nezařadit :D.

Michal

Sděl mi jedinou otázku kterou nevíš kam zařadit a nemůžeš ani najít podobnou oblast otázek.Dík Michal.