majdule

Kam zajít v Brně?

Chystáme se s přítelem příští týden do Brna za jeho rodinou a já to tam bohužel vůbec neznám a ráda bych se někam podívala. Poraďte nějakou akci nebo zajímavost kam zajít…:) Kde vy jste třeba už byli a líbilo se Vám…

Nejlepší odpověď
beer

Prohlídka hradu Špilberk, třeba kostela Petrov, navštívit Náměstí svobody s naším „orlojem s kuličkami“ (třeba nějakou chytneš a budeš mít suvenýr), podívat se na přehradu… je toho dost ))

Další odpovědi
brusinka

Pokud máte rádi zábavu při které se i něco zajímavého dozvíte, úžasná je návštěva planetária. Byli jsme tam minulý týden na programu o konci světa a odcházeli jsme s nadšením. Najděte si jejich stránky, mají tam podrobný program i ceník ;)

Conchus

Doporučuji návštěvu divadla nebo konertu filharmonie Brno. Programy jsou na internetu

MarkettB

Ahoj,

vím, že ted už to není aktuální, ale kdyby někdo hledal tip, kam se v Brně podívat a měl rád kavárny, nebo malování, umění, tak doporučuji kavárnu Petry Němečkové. Je to na
Antonína Slavíka 19 (roh ulice Helfertova 1)
Je možné vidět umělce i při tvorbě. A mají různé akce. Zatím ta kavárna funguje nějaké 3 měsíce. Byla jsem tam 3 krát už. Hrozně se mi tam líbí.
I si můžete vytvořit vlastní obraz.

Broukk

Zdravím Tě! co to je za kavárnu? Tu neznám a to mám Brno celkem proježděné, prochozené. Je nová, jasně, mají stránky, že bych se koukl co nabízejí?

MarkettB

No to bude proto, že to je nové :)
Mají stránky www.petranemec­kova.cz, mají tam i nějaké fotografie, tak aspon uvidíš.
Je to umělecká kavárna, něco prostě jiného, než jiné kavárny.

Broukk

jo to bude ono. Hele to vypadá hodně zajímavě, tam se určitě brzy zastavím, moc díky za tip! 🙂 Už se tam těším, dívám se, že tam mají program ted na každý den, to autorské malování dneka by mohlo býti zajímavé :) No uvidíme, zda to tam stihnu.