Tíšek99

Kam zajít s detektorem kovů?

Neznáte místa v okresu Plzeň-sever, přibližněji vesnice Dolní Bělá, Krašovice, Lhotka a okolí. Neznáte nějaká místa, kde se dá fakt něco najít?

Nejlepší odpověď
Agneta

No to víš, že známe, ještě že ses tady zeptal, to dostaneš asi sto odpovědí :DDD
On ti každý rád řekne, kde ty zlaté římské mince našel :DDDD

Další odpovědi
Drap

Všude se dá něco najít. Záleží na tom, co hledáš.

setapouch

https://www.go­ogle.cz/#q=au­tovrakovi%C5%A1t%C4­%9B+u+plzn%C4%9B
Doplňuji:
Vzhledem k demarkační čáře se tam určitě kdekoli dá najít něco z druhé světové války.

kubik!

My hledáme u nás na zahradě…