Kam YouTube ukládá svá videa?

Zdravím, neví někdo z vás, kam YouTube ukládá svá videa? Na jaký server? Umím získat tuto adresu - http://www.youtube.com/… - ale nevím jak získat adresu bez toho přehrávače. Nevíte jestli existuje něco jako video.youtube.com/JByDbPn6A1o bez přehrávače? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB...takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No tak ona ta videa taky nemusí být uložená jako soubory v obvyklé adresářové struktuře, ale můžou být třeba v databázi. Takže tebou popisovaný přímý přístup vůbec nebude možný.

(Odpověď že videa jsou uložená na internetu mě pobavila. Díky! )
Doplňuji:
Programy jako YTDownloader zachytávají datový proud, který jde do webového přehrávače, a ukládají ho do souboru (případně ho ještě mezitím konvertují do nějakého mpg nebo divx či jakého čerta)

Další odpovědi:

Zlatý

Predpokladam, ze tech serveru bude hodne. Nicmene jednoduse: pokud si to chcete stahnout do pocitace, pouzijte napriklad ATube Catcher. Jinak z toho AVIcko (...) nedostanete. (Predpokladam, ze jste se ptal na primou adresu videa.)

Bronzový

Youtube dává svá na internet!!! když přídeš na internet, tak se z internetu načtou!!!

Pokročilý

Bohužel, tohle neexistuje. Youtube má jakousi "budovu", kde jsou disky o kapacitě až 1000tb (terra byte) tj. asi 100 000 000mb. A ty videa kromě Youtube nikde nejsou k dispozici (asi).

Zlatý

přehrát video lze jenom v přehrávači, protože je to video (videosoubor), to se dá přehrávat jenom v aplikaci nazvané právě přehrávač - některé prohlížeče obrázků podporuji i přehrávání některých formátů videa (např. irfanview).

pletete (v diskusi) dvě věci dohromady - stahování (downloadery nestahují VIDEO, nýbrž soubory, a je jim jedno, jakého jsou formátu) a přehrávání (bez přehrávače video nelze shlédnout, ale lze ho bez přehrávače stáhnout).

Diskuze k otázce

PecanCZ

jo jo, vím kam ti míříte, já jsem jen myslel, že se videa z youtube dají přehrávat jako běžné swf či flv soubory, díky

PecanCZ

:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB...takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

PecanCZ

Nejde mi o to videa stahovat k sobě do počítače, o všech těchto metodách vím, jde mi o to, abych si mohl prohlédnout video bez přehrávače. Neptejte se proč, vím jistě že to potřebuju. Díky

anonym

Nevím proč je zde tolik zbytečných odpovědí. Stačilo napsat že z http://v2.cache7.c.youtube.com /…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.