Avatar uživatele
PecanCZ

Kam YouTube ukládá svá videa?

Zdravím, neví někdo z vás, kam YouTube ukládá svá videa? Na jaký server? Umím získat tuto adresu – http://www.you­tube.com/v/JByD­bPn6A1o – ale nevím jak získat adresu bez toho přehrávače. Nevíte jestli existuje něco jako video.youtube­.com/JByDbPn6A1o bez přehrávače? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB…takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, chudst před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

No tak ona ta videa taky nemusí být uložená jako soubory v obvyklé adresářové struktuře, ale můžou být třeba v databázi. Takže tebou popisovaný přímý přístup vůbec nebude možný.

(Odpověď že videa jsou uložená na internetu mě pobavila. Díky! )
Doplňuji:
Programy jako YTDownloader zachytávají datový proud, který jde do webového přehrávače, a ukládají ho do souboru (případně ho ještě mezitím konvertují do nějakého mpg nebo divx či jakého čerta)

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Predpokladam, ze tech serveru bude hodne. Nicmene jednoduse: pokud si to chcete stahnout do pocitace, pouzijte napriklad ATube Catcher. Jinak z toho AVIcko (…) nedostanete. (Predpokladam, ze jste se ptal na primou adresu videa.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DDarent

Youtube dává svá na internet!!! když přídeš na internet, tak se z internetu načtou!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
151kbar151

Bohužel, tohle neexistuje. Youtube má jakousi „budovu“, kde jsou disky o kapacitě až 1000tb (terra byte) tj. asi 100 000 000mb. A ty videa kromě Youtube nikde nejsou k dispozici (asi).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

přehrát video lze jenom v přehrávači, protože je to video (videosoubor), to se dá přehrávat jenom v aplikaci nazvané právě přehrávač – některé prohlížeče obrázků podporuji i přehrávání některých formátů videa (např. irfanview).

pletete (v diskusi) dvě věci dohromady – stahování (downloadery nestahují VIDEO, nýbrž soubory, a je jim jedno, jakého jsou formátu) a přehrávání (bez přehrávače video nelze shlédnout, ale lze ho bez přehrávače stáhnout).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
PecanCZ

jo jo, vím kam ti míříte, já jsem jen myslel, že se videa z youtube dají přehrávat jako běžné swf či flv soubory, díky

před 4661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PecanCZ

:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB…takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

před 4661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PecanCZ

Nejde mi o to videa stahovat k sobě do počítače, o všech těchto metodách vím, jde mi o to, abych si mohl prohlédnout video bez přehrávače. Neptejte se proč, vím jistě že to potřebuju. Díky

před 4661 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nevím proč je zde tolik zbytečných odpovědí. Stačilo napsat že z http://v2.cache7­.c.youtube.com/vi­deoplayback?spa­rams=id%2Cexpi­re%2Cip%2Cipbit­s%2Citag%2Csou­rce%2Calgorit­hm%2Cburst%2Cfac­tor%2Ccp&fexp=912207%2C9­09707%2C906918%2C911612%­2C916803&algo­rithm=throttle-factor&itag=35&ip=94­.0.0.0&burst=40&sver=3­&signature=D277D5F6E­4C81953F29334EF­B6E67B9CE692C701­.0B3B17916899CE60922C2FA­E404F60E9C6461E­E2&source=you­tube&expire=132598641­7&key=yt1&ipbit­s=8&factor=1.25&cp=U0hRS­llTVF9GUUNOMV9RTVhFOl­dJVXFTOHRBZVlq&id=63­5b42a1c994a3d4&ti­tle=Mystique%202012%20(­%20part%202%20)&re­direct_counter=1

před 4489 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek