PecanCZ

Kam YouTube ukládá svá videa?

Zdravím, neví někdo z vás, kam YouTube ukládá svá videa? Na jaký server? Umím získat tuto adresu – http://www.you­tube.com/v/JByD­bPn6A1o – ale nevím jak získat adresu bez toho přehrávače. Nevíte jestli existuje něco jako video.youtube­.com/JByDbPn6A1o bez přehrávače? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB…takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

Nejlepší odpověď
baghira

No tak ona ta videa taky nemusí být uložená jako soubory v obvyklé adresářové struktuře, ale můžou být třeba v databázi. Takže tebou popisovaný přímý přístup vůbec nebude možný.

(Odpověď že videa jsou uložená na internetu mě pobavila. Díky! )
Doplňuji:
Programy jako YTDownloader zachytávají datový proud, který jde do webového přehrávače, a ukládají ho do souboru (případně ho ještě mezitím konvertují do nějakého mpg nebo divx či jakého čerta)

Další odpovědi
chudst

Predpokladam, ze tech serveru bude hodne. Nicmene jednoduse: pokud si to chcete stahnout do pocitace, pouzijte napriklad ATube Catcher. Jinak z toho AVIcko (…) nedostanete. (Predpokladam, ze jste se ptal na primou adresu videa.)

DDarent

Youtube dává svá na internet!!! když přídeš na internet, tak se z internetu načtou!!!

151kbar151

Bohužel, tohle neexistuje. Youtube má jakousi „budovu“, kde jsou disky o kapacitě až 1000tb (terra byte) tj. asi 100 000 000mb. A ty videa kromě Youtube nikde nejsou k dispozici (asi).

arygnoc

přehrát video lze jenom v přehrávači, protože je to video (videosoubor), to se dá přehrávat jenom v aplikaci nazvané právě přehrávač – některé prohlížeče obrázků podporuji i přehrávání některých formátů videa (např. irfanview).

pletete (v diskusi) dvě věci dohromady – stahování (downloadery nestahují VIDEO, nýbrž soubory, a je jim jedno, jakého jsou formátu) a přehrávání (bez přehrávače video nelze shlédnout, ale lze ho bez přehrávače stáhnout).

PecanCZ

jo jo, vím kam ti míříte, já jsem jen myslel, že se videa z youtube dají přehrávat jako běžné swf či flv soubory, díky

PecanCZ

:D nemusíš mi vysvětlovat takové banality jako co je TB…takže není možnost získat na webu video bez přehrávače? a jakým způsobem teda pracují programy např. Youtube downloader? odkud to ani stahují?

PecanCZ

Nejde mi o to videa stahovat k sobě do počítače, o všech těchto metodách vím, jde mi o to, abych si mohl prohlédnout video bez přehrávače. Neptejte se proč, vím jistě že to potřebuju. Díky

anonym

Nevím proč je zde tolik zbytečných odpovědí. Stačilo napsat že z http://v2.cache7­.c.youtube.com/vi­deoplayback?spa­rams=id%2Cexpi­re%2Cip%2Cipbit­s%2Citag%2Csou­rce%2Calgorit­hm%2Cburst%2Cfac­tor%2Ccp&fexp=912207%2C9­09707%2C906918%2C911612%­2C916803&algo­rithm=throttle-factor&itag=35&ip=94­.0.0.0&burst=40&sver=3­&signature=D277D5F6E­4C81953F29334EF­B6E67B9CE692C701­.0B3B17916899CE60922C2FA­E404F60E9C6461E­E2&source=you­tube&expire=132598641­7&key=yt1&ipbit­s=8&factor=1.25&cp=U0hRS­llTVF9GUUNOMV9RTVhFOl­dJVXFTOHRBZVlq&id=63­5b42a1c994a3d4&ti­tle=Mystique%202012%20(­%20part%202%20)&re­direct_counter=1