Deawon

Kam vzít na výlet přítelkyni, která zbožňuje koně?

Jsme spolu zatím jenom tři týdny a podařilo se mi sehnat lístky na Velkou pardubickou a 25.října je poslední dostih v Chuchli, ale už vymýšlím kam ještě. Bydlíme mezi Rokycany a Berounem, tak nějak kolem do 150Km cca. Děkuji

Odpovědi
gecco

Pardubickou je – podle mne, lepší sledovat v TV – kurz je rozsáhlý a členitý…
😉
„Zbožňuje koně“ – a umí jezdit? A ty?
Najdi si v okolí stáj, která nabízí vícedenní projížďky – to jsou parádní zážitky…
😉

lexx

hlavně ne do masný na koňské klobásky…

anonym

Vezmi ji ke koníkům ve svém okolí:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=kon%C4%9B+ro­kycany

štamgast

No chtěl jsem ti navrhnout na nějakej dostih ale když už máš lístky tak to nemá cenu. Nedělají nějaké profi koňské stáje třeba exkurze?

gecco: To není pravda, lepší zážitek je to vždy na místě, navíc tam mají velký obrazovky s tím stejným, co vysílá ČT.

tony2412

na dostihy :o)