samicek333

Kam vyrazit se třídou?

Ahoj, moje kamarádka bude pořádat oslavu narozenin, a tak jí pomáhám s přípravou. Zve celou třídu – 9.třída ZŠ – jenže teď nevíme, kam vyrazit, myslely jsme kola, ale s tímhle počasím by to asi nešlo, ZOO ani botnická určitě ne, to je nebaví a nechtejí tam, pak bazén ani aquapark nevyjde, protože by tam zas nechtěly nějaký holky atd… Nenapadá vás, kam by se dalo jít? Na kolik asi tak vyjde kino přibližně pro 18 – 20 osob? Je to dost složitý, v tomhle počasí a hlavně s výběrem, kam byste je pozvali vy?

Nejlepší odpověď
hanulka11

A co do nějaké čajovny nebo cukrárny zamluvit si salonek a tam si dát nějakou dobrotu pobavit se popřát jí.

V kině myslím byste se společně nepobavili ,ale jen koukali na film a dnes je kino dost drahé/záleží jak kde /

Další odpovědi
hanny 2

To je těžký,když každýho něco nebaví!Já bych navrhovala vycházku do přírody někam,kde je na cestě nějaká restaurace a tam si dát něco dobrého.Můžete při tom hrát třeba šipkovanou – počasí je zatím docela fajn.

Michal Kole

Ředitelské volno a každý si může dělat co chce