dajk

Kam vyhodit bazén s bílým nafukovacím kruhem?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli můžu normální bazén s tím nafukovacím kruhem (bílým ) vyhodit do kontejneru na plasty nebo jestli se to dává někam jinam :) Moc děkuji

Nejlepší odpověď
cochee

Já nevím, neznám normální bazén s tím bílým nafukovacím kruhem.

Edit: ReHu, PVC je NErecyklovatelný plast, do separovaného plastového odpadu nepatří!

Další odpovědi
JájsemRaibek

NE, není to plast, ale guma.
Bohužel, ale bazén do plastů nepatří. To se stále opakuje!
http://www.mesto-frydlant.cz/cs/ob­can/mestsky-urad/odpadove-hospodarstvi/py­tlovy-system/jak-spravne-tridit-odpad-znaceni-obalu.html

anonym

Ano, můžeš, bazén není gumový, ale s plastu a ten patří do kontejneru na plast!

ReHu

Předpokládám, že bazén je z PVC, takže do kontejneru na plasty.
Jak je starý? Z gumy jsem bazén neviděla asi nikdy.

(S PVC pracuji, tak ho většinou poznám)