mandiice

Kam vsude si muzu udelat vernostni kartu?

Nejlepší odpověď
Funna

všude tam, kde je „rozdávají“…každá druhá provozovna, co se zabývá prodejem zboží (schválně nepíšu obchod, protože např. lékárna mi jako klasický odchod nepřipadá)…stačí se zeptat na pokladně, nebo v informacích…vy­pisovat je nebudu, protože nevím, který obchod navštěvuješ, já např. do Teska, nebo Billy kartu nemám, protože tam nerada chodím…

Další odpovědi
alexandra

Třeba Pet center,Mebelix,I­kea,Penny market,Teta drogerie,ty mám já.Jinak jich asi bude spousta.

gecco

Opravdu si myslíš, že sem bude někdo vypisovat ty desítky firem, které tuhle ptákovinu zákazníkům nabízejí???
😁