Poklička

Kam vložit svůj banner zdarma?

Nejlepší odpověď
Bedy

Třeba do Websurfu – stačí se zaregistrovat (zdarma), nasbírat pár kreditů zdarma nebo za SMSku a je to. Navrch řada uživatelů Websurfu má i kód pro zobrazení náhodného banneru na svých stránkách, takže ho můžete najít i jinde.
Více najdete zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Další odpovědi
GamerzMoravy

Pokud mají tvoji kamarádi, přátelé, spolupracovníci web, můžeš je požádat, ať ti ho dají na web. Nebo u Googlu, ale to je za prachy :-/

anonym

..... a co řešení využít některou z online funny pics, kterých je spousta? Výsledný obrázek je spojen se specifickou URL, a obrázky nemažou, zůstávají. To by ale byla otázka na adresy poskytující úpravy fotek, ale kdo si to pamatuje? Navíc, proč by měl mít banner formát v swf nebo gif? To zde není napsané. Zdarma vlož na svůj blog který je zdarma.

A.d.a.m.

Spíš je vhodné se zamyslet, zda vůbec má smysl dneska banner někam dávat, případně za něj platit. Banner, jakožto druh display reklamy, má většinou efekt u větších společností, kde podporuje image značky a pomáhá tzv. brand marketingu.

Pokud patříš k takové společnosti, zaplať si kampaň na webu, který je relevantní k tvému webu/službě. Pokud ne, zamysli se, zda nezvolit jiný druh reklamy (článek, odkaz, ikonu na webu, emailing).

Snad jen k doplnění: http://www.sym­bio.cz/slovnik/ban­nerova-slepota-banner-blindness.html